Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyek a legjobb, leghatásosab...

Pszicho88 kérdése:

Melyek a legjobb, leghatásosabb társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fönn vagyok egy pár társkeri oldalon. ELég sok a fizetős és lehúzós oldal. Olyan oldalon szeretnék fönn lenni, ahol keveset kell fizetni és korlátlan a levélküldés, esetleg van lehetőség arra is, hogy egyszerre több személynek elküldjem ugyanazt a levelet?


A twoo oldalon van ilyen szolgáltatás, 300 kreditért, ami úgy 800 forintnak felel meg és egyszerre 100 levél van elküldve. Ez elég drága, ráadásul ott kreditekért lehet írni embereknek, tehát ha fizetek és lefogy a kreditem már nem írhatok. Ez az igazi lehúzás. Lehet 2-3 ezer forintot befizetek és 1 nap alatt lemegy a kreditem. Máshol ezért az összegért 1-2 havi korlátlan levélküldés van. A badoo meg egy hulladék oldal, sok idióta emberrel, akik nem akarnak ismerkedni.



2017. júl. 28. 15:47
 1/8 anonim válasza:
Nincs olyan oldal. Én még nem ismertem meg ott senkit.
2017. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%

Parom.hu?

Én ott ismertem meg a feleségem, bár annak már 6 éve.

2017. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Már lassan 10. éve hogy fent vagyok az összes társkeresőn de még eddig senki sem volt aki meg akart volna ismerni.
2017. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Már lassan 10. éve hogy fent vagyok az összes társkeresőn de még eddig senki sem volt aki meg akart volna ismerni."



Egyetértek veled. Igazából a külsőre mennek a nők, ahogy a pasik többsége is. A 2. tényező a pénz, de legtöbbször ez az első is na meg a harmadik is.

Ha pedig egyik sem fontos, akkor legyen átlagos kispolgár gondolkodásában és cselekvéseiben is. A legfeltűnőbb, legváltozatosabb szövegeket írtam az adatlapomra, de senkit sem érdekelt igazán. Badoo, twoo, chat.hu, love.hu és még jópár oldalon próbálkoztam. Eddig a legeredményesebb talán még a facebook volt. Ott keresztnevekre és városnévre kerestem. Élőben is szoktam ismerkedni, de nagyon passzívak és elutasítóak. Pozitívan és lazán állok a dologhoz, de a magyar emberek sokszor fásultak és nem értékelik amit kéne...... .

2017. júl. 31. 17:26
 5/8 anonim válasza:
100%

Engem is érint ez a társkeresés téma. Nekem is elég sok a kellemetlen tapasztalatom.

Komolyan nincs egy darab normális társkereső oldal sem?

Tényleg nincs? Valaki dobjon már egy csontot. Nem hiszem el hogy ennyire szar a helyzet.

Saját tapasztalatom: Lány még olyan indokkal nem szerelt le hogy csúnyának, rossz külsejűnek tart. Nincs is olyan énkép bennem, hogy szégyellném magam a külsőm miatt. (Bár nem vagyok trendi, nem vagyok kigyúrva és azért jól láthatóan kopaszodom, továbbá lassan 42 éves vagyok)

Jók az intellektuális képességeim, rengeteg dologról tudok beszélni, arra is figyelek, hogy meghallgatom a lányokat akikkel ismerkedni próbálok és erőteljes érdeklődést mutatok irányukba. Ennek ellenére nagyon nehéz egy olyan lánnyal összejönni akivel tényleg passzolunk mindenben.

Szóval én is a kakukktojás pasik közé tartozom. És időnként nagyon fárasztó és elkeserítő tud lenni az ismerkedés.

2017. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
Az általatok leírt tapasztalatok szerint a társkereső oldalak tele vannak ismerkedni nem akaró "hülye pi**kal". (Elnézést! De ennél találóbb kifejezés nem jut eszembe) És hétköznapok során a különféle élethelyzetek is elég rossz az általános tapasztalat. Az enyém is. Attól tartok a legtöbb nő csak azért van fenn társkereső oldalon hogy hódolókat gyűjtsön magának. Ha egy nőnek a párkapcsolatában vagy az ismerkedés során kétségei merülnének fel önmagával kapcsolatban, illetve azzal kapcsolatban hogy mennyire vonzó akkor hódolókat kezd gyűjteni akikből táplálja az önbizalmát. És úgy regisztrál be egy társkereső oldalra, hogy esze ágában sincs ott ismerkedni. Kizárólag arra használja hogy minél több önbizalmat szerezzen a kiszemelt, kiválasztott férfi meghódítására, illetve kiszemelt férfi megtartására.
2017. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Persze van sok ellenpélda is. Tehát nem szabad teljesen sötéten lefesteni ezt az egészet és föladni sem szabad. De nekem idáig sok rossz tapasztalatom van. És nyilván nem csak nekem.

Én nem bánnám ha lányok, nők is reagálnának ezekre a felvetésekre.

2017. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is ebben a cipőben járok. Nekem élőben nem akar menni, csak neten, de ott is rosszak a tapasztalataim. Most beíratkoztam tánciskolába, de azért is, hogy valami változzon körülöttem..:) Biztosan tudom, hogy a nőknek a legfontosabb dolgok: magabiztosság (első helyen), vicc-megnevettetés, kedvesség, jó test (kb. Ebben a sorrendben).
2018. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!