Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért rossz YouTubon a mikrofo...

Rbit kérdése:

Miért rossz YouTubon a mikrofonom hangja telefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémába ütköztem amióta megvan az új mikrofonom, hogy telefonon rossz a hangja...de még milyen rossz. :/

[link]

Például a belinkelt videóm.

Ezt nézzétek meg Telóról, majd nézzétek meg gépről,smartTV-ről vagy PS 3 vagy 4 ről (egyenlőre ezekkel próbáltam). Mindegyiken nagyon jó a hangja, kivéve a telefonon és ott is csak annak a hangnak ami az én mikrofonomon keresztül megy. A játék hangja, illetve minden más ami a gépen történik annak hallatszik a hangja.

Illetve ha a telóba bedugok egy fülest akkor is normális hangja van.

Ebben kérném a segítségeteket, miért lehet ez?

(Nagyon sokan telóról néznek/néznének, ezáltal nem szeretnék nézőket veszíteni. :/ )


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2017. júl. 31. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ez mindenen rossz, esetleg telefon nem fojtja le annyira, borzaszto erzekenyre van allitva a mikrofonod.
2017. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jol latom hogy 2 popfilter van? Egy a mikrofonon egy pedig a tarton? Egyiket szedd le ha igen.
2017. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen és újra inditottam a telót és jó lett!!
2017. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!