Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi INTERNETES játék?

Régi INTERNETES játék?

Figyelt kérdés

Kiskoromban sokat játszottam egy játékkal,az a lényege hogy gyerekek verekedtek egymással,azt hiszem fel lehetett chargeolni az ütésüket is,random dobált tárgyakat pl: láncfűrészt, baseball ütőt,ilyesmiket amivel nagyobb volt az ütés ereje,beteg egy játék volt az biztos.2D-s volt a játék és volt mikor random jött (pályától függően) valami akadály pl: valami utcai pályán kocsi ami elütötte az épp előtteállót,farmos pályán tehéncsorda stb. valami olyasmi volt a lényeg hogy kilökjük egymást a pályáról vagy nem is tudom...

Ha jól tudom a karakter választás olyan hogy először csak pár karaktered van de miután a pályákat teljesítetted,az aktuális ellenséged legyőzted,megkapod a "skinjét"


Szóval a játék neve kéne!Remélem ismeri valaki...



2017. aug. 7. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!