Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10-en lehet torrentezni?

Windows 10-en lehet torrentezni?

Figyelt kérdés

Most Windows 7 van a gépemen, de szeretném rá feltelepíteni a Windows 10-et. Még amikor 2015-ben megjelent a Windows 10 írták pár oldalon hogy bajban lesznek a torrentezők, mert "a rendszer lefigyeli őket".


Nos az a helyzet hogy én nem online szokom nézni a filmeket, sorozatokat hanem letöltöm. (van hogy havi 10 film, 3-4 féle sorozat)

Nem lesz gond belőle ha az új Win-on torrentezek?



2017. aug. 7. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2017. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Windows 10-en torrentezni. A torrentezés önmagában nem jelent semmit, az csak egy letöltési módszer. Ha én ingyenesen kiadok egy általam alkotott zenei albumot, és azt torrenten osztom meg a publikummal, akkor én ezzel nem tettem semmilyen formában illegális, vagy jogszerűtlen dolgot. Ez csak a letöltés formája, semmi köze nincs a Windowshoz.
2017. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Nem lesz gond belőle ha az új Win-on torrentezek"

Erre válaszoltam "nem"mel

2017. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a segítséget!

És abból sem lenne gond, ha 1-2 illegális szoftver futna rajta? (Office, Photoshop)

2017. aug. 7. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, nyugodj meg
2017. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag win10-en kezdtem a torrentezést és minden film, játék, program ami fizetős csak torrentezek. Office és a PS is tört. Semmi gond nincs vele. Nem mondom, hogy büszke vagyok rá, de ez van.
2017. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Naoszt minek neked PS? Van egy rakat ingyenes alternatíva, és akkor máris eggyel kevesebb programot kell ellopnod.
2017. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nemcsak a Windows 10 figyel, hanem a régebbi változatok is. Telón is minden MS app folyamatossan neten lóg és indokolatlanul sok mindenhez kér hozzáférést.

A PS letöltőnek pedig gratula. Kár, hogy magánszemélyt nem hurcolnak meg a lopásért komolyan.

2017. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért van szükségem a Ps-ra mert olyan iskolába járok, ahol többek között számítógépes grafikával, szórólapok, fotók szerkesztésével foglalkozunk. A suliban természetesen eredeti programok futnak, de nekem 17 évesen sajnos nincs pénzem itthonra megvenni a programot pedig szükségem van rá, mivel ha valamit nem sikerül a tanítás alatt befejeznem akkor bizony hazahozom és itthon csinálom meg.
2017. aug. 8. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet én is torrenteztezek win 10-en
2017. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!