Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik megoldással jobb...

Melyik megoldással jobb torrentezni?

Figyelt kérdés

Apple MacBook Air 13 MMGG2 Notebook

LEXAR JumpDrive S45 USB-Stick 128 GB


Ha a letöltendő fájl a notebookban lévő 256 gb ssd-re szedem le, vagy egy 128 gb pendrive-ra.


Mac OS Sierra és BootCamp segítségével Ms Windows 10 is futtatva van a gépemen.


A torrent átjárhatóság, seedelés miatt jobb megoldásnak gondolom a partícionálástól független flash drive-ot.


Ráadásul azt olvastam, hogy az ssd-ket nem igazán torrentezéshez tervezték... Nem szívesen rövidíteném az elettartamát, ha van kézenfekvő párhuzamos megoldás.


A hozzáértőbbek válaszát várom. Előre is köszönöm a hasznos, építő jellegő válaszokat.



2016. dec. 15. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Pendrive Silikonpower 1 év torrentnél, ezt tudom. Torrentre merevlemez kell! USB stick pedig melegszik, ott torinál nagy és folyamatos terhelések vannak főleg letöltésnél.
2016. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kiírt kérdésem kiegészíteném azzal, hogy direktbe a pendrive-ra tölteni nem jó ötlet. Valószínüleg többszörös igénybevételt kapna, mint ami használ neki. De úgy beállítani a torrent klienst, hogy előbb az ssd-re töltsön, majd ha elkészült a letöltés a kész torrentet helyezze át a pendrivera, és onnan seedeljen... Szerintem már elfogadható ötlet, és a dual oprendszer okozta hozzáférhetőséget is kiküszöböli.


Várom az építő jellegű kritikát.

2016. dec. 15. 13:29
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha az Apple -re volt lecsó, akkor ahhoz képest már igen csak eltörpül egy 15 ezer forintos merevlemez.

Én nem használnám egyiket se torrentre, csak megbélyegzed vele az élettartamukat.

2016. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy két terrás western digitál külső merevlemezem, de az tápos. Itt a mobilitáson is van hangsúly.
2016. dec. 15. 14:26
 5/9 CspCsj ***** válasza:

Akkor inkább egy router külső HDD-vel, ami torrentezni is tud.

Mobilitás szempontjából pedig interneten keresztül elérheted az otthoni tárolót.

2016. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uristen, mobilitashoz kotott torrentezes. Megall az eszem.
2016. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Edesanyamkicsibogara, ne a mekken torrentezzel, ha mar igy dol a penz vegyel egy torrentes szervert vagy legalabb egy torrentes hdd-s rutert.
2016. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szent kutyagumi! :O Most nézem ezt a gépet: Apple MacBook Air 13 MMGG2 Notebook 1db ház ára úr isten! RT N66U felejtős torrentre, kevés a proci de a memória is, ettől jobb router kell ha már erről beszélünk. A többit leírták.
2016. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:

#8: Ki beszél itt RT-N66U -ról?

Amúgy én RT-N18U -val torrentezek. Ennek a belvilága ugyan az mint az N66U -nak, csak nem tudja a Wi-Fi AC szabványt. Semmi bajom vele. Volt úgy hogy egyszerre 60-70 torrentet is seed -elt és stabil maradt. Letöltésnél kell vigyázni, hogy egyszerre ne rakj oda 10 torrentnél többet letölteni, mert az már sok neki.

Ja és mindezt gyári firmware -el. Tomato -val még többre lenne képes, mert az nem terheli le annyira a hardvert mint a gyári, csak nincs türelmem okosítgatni. Ez így nekem teljesen megfelel.

2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!