Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopról fogok a lakás egy...

Dávid Lehota kérdése:

Laptopról fogok a lakás egy pontján netet és azt arról tovább osztom. Eddig minden gond nélkül tovább tudtam továbbítani vezeték nélkül, de egy ideje már csak net nélkül jön létre a wifis kapcsolat. Valaki találkozott már ilyesmivel?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam ethernet kábelen is továbbítani a netet ami hellyel közzel sikerül is. Indítás után van net a másik gépen, de csak egy ideig (kb fél óra) utána a net elszáll de kapcsolat továbbra is él a 2 gép közt. Ha a laptopot újraindítom (mintha router lenne) gyakran megoldja a problémát, de csak ideiglenesen, mert az előző jelenség megismétlődik.

2017. aug. 10. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A lakásban egy ponton fogott net az kijé? Nem is értem ezt a megfogalmazást. Mobilinternet van, és csak a lakás egy pontján fogható? És ezt hogyan osztod tovább? Már az eleje is olyan, mint a kutya vacsorája. Hol van, hol nincs. Szóval ha egy kicsit kifejtenéd...
2017. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előfizettek mindig havi Vodafone Hotspotra. Azt fogom és osztom meg wifin, vagy mostmár etherneten a másik géppel. (több kevesebb sikerrel)
2017. aug. 12. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:
kik fizettek elő?
2017. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!