Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lenne érdemes ilyen gépet...

Hol lenne érdemes ilyen gépet keresnem használtam, és nem magas áron?

Figyelt kérdés
Volt egy Lenovo laptopom ami elromlott nekem ez főleg játékra kellett, de mivel laptop sokkal gyengébb mint egy asztali gép, de azért laptopot vettem mert kollégiumban vagyok, és könnyű hordozni. De most szeretnék venni egy számítógépet mert sokkal olcsóbban jövök ki mintha egy laptopot vásárolnék. Van erre a hordozásra valami módszer? Esetleg kisebb gépház? És egy ilyen gépet szeretnék találni valahol 40-50 ezerért: Processzor: 2/4 mag érje el mondjuk a 2,5 Ghzt, 4GB RAM, 1 GB VGA, meg mondjuk egy 300-500GBos winchester. Tudom ez nagyon kevés pénz, és nehezen lehet ennyiért találni, de sajnos annál többet nem hiszem, hogy mostanában tudnék összeszedni. Remélem tud valaki ilyen téren segíteni. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. aug. 11. 03:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Használtan*
2017. aug. 13. 13:46
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] - VivoPC X. Borsos ára van, de kiszolgál egy konzolgeneráció kifutási idejéig kb vagy picit kevesebbig. Kisebb mint egy ps4 (nem, nem mint egy ps4 pro, mint egy sima ps4). A felszereltsége: [link]
2017. aug. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körbe nézhetsz használtan találsz-e ilyet. Bocs közben nem néztem, hogy használtan kéne neked :/
2017. aug. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!