Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internet?

Miért lassú az internet?

Figyelt kérdés
Nemrég (5-6 napja) telepítettem a Windows 10 Education Edition-t a gépemre, és ugye megszokott, mikor elsőnek használom, r*hadt lassú a net, mert ugye tölti a frissítéseket. Ez el is múlt, aztán olyan következett, amit még sosem tapasztaltam. Ha a gépet és mondjuk a telefont egyszerre használom, a telefonon szinte nincs net, olyan lassú. A gépen viszont normálisan megy a net. Arra gyanakodtam először, hogy ez az iOS 10.3.3 hibája, utánanéztem, de nem találtam ilyet. A Win 8.1-gyel nem volt sose ilyen. A frissítések letöltése és telepítése általam le lett tiltva. Esetleg szóljak az internetszolgáltatónak? Mit tegyek? Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 12. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!