Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail probléma?

Citromail probléma?

Figyelt kérdés

Ma beakartam lépni a fiókomba,és azt irja hogy spam támadás miatt blokkoltuk.

Helyre jön magátol?

Vagy mit lehet tenni?



2017. aug. 14. 13:36
 1/3 anonim válasza:
Javasolnám hogy várj vele egy kicsit ( 1-2 órát ), ha akkor sem áll helyre a dolog akkor esetleg még később próbálj meg belépni. Ha akkor sem, akkor lehet felkell venni a kapcsolatot a Supporttal. Mondjuk a citromail-el évek óta problémák vannak (SZERINTEM), késik a levél ne jön meg stb..
2017. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért irja,hogy spamtámadás miatt blokkolva?
2017. aug. 14. 14:35
 3/3 Hominida ***** válasza:
A Citromaillel az a probléma, hogy egypár levelezésszolgáltató már élből blokkolja, kijelentve róla, hogy rossz a híre. Hogy én levelet szeretnék küldeni oda, az már nem érdekli őket. Negyven év alatt sikerült elérni, hogy az ember nem tudhatja, hogy a szolgáltató hajlandó-e továbbítani egy e-mailt. Nem képes-e rá, hanem hogy hajlandó-e.
2017. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!