Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani viszonylag...

Tudnátok ajánlani viszonylag olcsó, de megbízható VDSL modem-et?

Figyelt kérdés
Most egy ADSL2+-os modemem van, de ez ha jól tudom max 24mbps-ig viszi a sebességet, viszont faluhelyen (még csak most) vezették be az 50mbps-et , ehhez gondolom már azt támogató készülék kell.
2017. aug. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A net nem úgy működik, hogy lecsapoljuk, mint az olajvezetéket. A szolgáltató a saját eszközét engedi csak csatlakozni. És ha előfizetsz nagyobb csomagra, és a jelenlegi eszközöd ahhoz kevés, akkor adnak másikat.


Ha te veszel egyet a bolhapiacon, akkor az nem fog csatlakozni, és ennyi. Ha esetleg mégis, akkor is pont ugyanolyan gyors lesz a neted, mint ami az előfizetésedben rögzítve van.

2017. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őőő van benne valami biztos, viszont egy jó ideig adsl modemem volt, aztán kaptam rokonoktól az adsl2+os modemet amit egy boltban vettek és a net előtte 11mbit-et vitt, utána 18mbit-et, miután kicseréltem a modemet az újra
2017. aug. 15. 16:03
 3/3 A kérdező kommentje:
és a net akkor még 20mbit-es volt (mármint az előfizetés)
2017. aug. 15. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!