Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek tetszik egy ilyen...

Nektek tetszik egy ilyen csatorna?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCdywJTBt5rZZTkKDMlQE6oQ

Nemrég kezdtem el ezt az utazásos youtube csatornát és arra lennék kiváncsi, hogy nektek tetszene egy ilyen típusú csatorna?

Válaszaitokat várom!



2017. aug. 15. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Az 1 perc körüli videók elég rövidek, mire elkezdenéd beleélni magad már vége is.

Ennyiből még nem lehet felmérni hogy ez most személyes utazós blog akar lenni (csak közben nincs alanya, állandó szereplője) vagy inkább külső szemlélőként mutat be dolgokat ismeretterjesztő szinten (akkor viszont túl random turistafelvételnek tűnik). És erre nem is konkrétan választ kell adni, hanem a csatornát érdemes abból a szempontból alakítgatni hogy valamelyik célközönséget megfogja.

2017. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bár a videóim többsége 3-4 perc körüli, de értem mire gondolsz! A "tucat turista felvétel" pedig valamilyen szinten igaz de mondok neked sok olyan csatornát több 10000 feliratkozóval amelyeknek hasonlóak a videói.

Várom a válaszod!

2017. aug. 15. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire kellene válaszolni. A csatorna jellege adja magát hogy itt mindenféle utazós videoanyagok lesznek, de amíg csak egy adott témáról szól az alig 1 hónapos csatorna (abban egy bő 30 perces anyag szétdarabolva 10+ kisebb betekintő videóba) addig nehéz objektív véleményt alkotni róla, és kerülöm is mert nem nekem kell megfelelned. Meg van alapozva de még nincs kifejtve, csak folytatni kell.
2017. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ és biztos vagyok benne, hogy folytatni fogom!:)

Hogy érted azt, hogy csak egy féle témáról szól?

2017. aug. 15. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Az utazós blog jellege feltételezi hogy sokféle helyszínt fog tartalmazni. Nyilván nem úgy van hogy akkor te állandóan a világ körül utazol mert kell a videoanyag (bár aki megteheti, tegye). 20-30 perces videókat még könnyen be tud fogadni a néző, a hosszabbat már nem annyira, így ha azt vesszük hogy Bangkokból akár egy fél órás videót is lehetett volna vágni akkor lenne 1 videó a csatornán (meg az az 1-2 másik), tehát még viszonylag üres a csatorna.
2017. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban nem fogom egész évben a világot járni de pl hamarosan lesz egy Wizzair flight review, videók Budapestről és Balatonfüredről, és tervezek egy videót Krétáról is!

Ezek a videók már nem csak random turista videók lesznek hanem jobban kidolgozottabbak megvágva, zenével, szövegekkel. Én viszont úgy gondolom, hogy egy átlagos ember kb 5 perces videót néz meg egy 20-30 perces már nagyon sok.

2017. aug. 15. 17:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat bárkitől!:)
2017. aug. 15. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Zenék mennyire jogtiszták?

Én mindig azzal szenvedek, hogy nem tudom, hogy hol keressek zenéket, amiket tuti nem némít le a youtube.

A fővárosi alatt pl egy ismert dal szól, azt fel lehet így használni?


Az utazós téma érdekelne alapvetően. Itt szerintem két irány van. Vagy beszéd nélküli de brutál jó minőségű videókat kell készítened és átadni a hangulatot, vagy utazós vlogot, kommentárral.

2017. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A zenéknél feltehetsz ismert zenét csak nem lehet belőle bevételed. Az utolsónál pedig pl lehet belőle bevételt keresni mert az egy "nocopyright" dal.

És szerinted milyen minőségű a csatornám?

2017. aug. 18. 13:06
 10/10 A kérdező kommentje:
A zenét nem fogja lenémítani a youtube. Csak a bevételszerzést.
2017. aug. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!