Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MI Router 3 nincs kapcsolat,...

Sereg123 kérdése:

MI Router 3 nincs kapcsolat, többi lent?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy MI router 3 2A00 típusú routert. Amikor bedugom egyből feladja az oldalt amít kell neki (Japán karakterekel) végig csinálom amit kell, wi-fi jelszó, wi-fi név..stb be is adja végül a home page-t és ott az oldal tetején van egy kép hogy nincs a router és az "internet" között kapcsolat. A router egy cisco epc3212 -vel(innen jön az internet) össze kötve. Probáltam ugy is hogy router WLAN portján keresztűl kötöttem össze (reset után) meg ugy is hogy a port 2 keresztűl (a port 1 en keresztűl van össze kötve a géppel) így jelenleg a pc-n van net de a wifit nem tudtam még megoldani, valami ötlet? Kép: [link] a videobol kivett képtől csak annyi külömbözik h nekem a 2. vonal piros

2017. aug. 16. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A második változatú összekötés tuti nem jó.

A linkelt fotó elképzelésem sincs, mit ábrárol.

A routeren ugye sima dinamikus IP-t kérsz jelszó nélkül?

2017. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először feldobja ezt [link]

Utánna: [link]

Itt látszik hogy nincs kapcsolat

[link]

Itt irja hogy mi a baj (valami a dhcp-vel)

[link]

Végul pedig ide vezett és látszik hogy a dhcp alatt hiányoznak a dolgok

[link]

2017. aug. 17. 11:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott csak várni kellet egy 1.5 órát és jo lett xd
2017. aug. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!