Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookom! Mit...

Feltörték a facebookom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem tudok belépni a facebookomba, a barátaim pedig folyton jeleznek, hogy elérhető vagyok, és tevékenykednek az én fiókomból. Nem tudok belépni, hiába próbálkozom mindenféle jelszóval. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy hogyan tudnám visszaszerezni? Nagyon fontos lenne!!

2017. aug. 18. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Fontos lenne, ugyanis sok személyes adatom van az üzeneteimben, telefonszámoktól kezdve a többi személyes adatig, címekig..
2017. aug. 18. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben ha még magadtól nem tudtál belépni az azt jelenti, hogy lejárt az e-mail címed vagy aki a face fiókodat megszerezte az az e-maileden keresztül csinálta. Egyéb más esetben nem hinném, hogy egy elfelejtett jelszó funkció használatával olyan nehéz volna visszaszerezni a fiókot. Tudod, email címedre küldesz (a face a funkció használatakor küld a használt email címre) egy ideiglenes linket amin be tudsz lépni jelszó nélkül és kapásból kéri a jelszóváltoztatást. Ezt megteszed és tadaaaaam, kész.
2017. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!