Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a facebookba?

Figyelt kérdés
Eddig egy alapítvány nevén (pl. Kutyamenhely alapítvány) keresztül tudtam belépni a személyes fiókomba, de egy hete azt kéri tőlem a facebook, hogy azt a nevet adjam meg, amit a hétköznapi életben is használok. Rendben, mikor megadom a nevem (pl. Kis Eszter), és feltöltök egy olyan azonosító okmányt, amit a facebook meghatároz (pl. anyakönyvi kivonatot), hibaüzenetet ír ki: hiba azonosító okmányok - egy kötelező mező nincs kitöltve. Én nem látok semmilyen olyan mezőt, amit nem töltöttem volna ki. Hiába jelzem napok óta a facebooknak, semmi válasz, semmi segítség a problémámra. Pedig már annyi azonosító okmányt lefényképeztem (Taj kártya, diákigazolv., adókártya) és elküldtem, mégis semmi. Nem vagyok egy facebook függő, de a személyes oldalon keresztül hoztam létre egy oldalt az Alapítványnak, amin keresztül bemutattam az alapítvány munkáját és aminek több száz követője van. Most ugye az oldalt sem tudom használni. Nem szeretnék 5 évnyi munkát kidobni az ablakon, mert a facebook nem hajlandó elfogadni a megerősítést a nevemet illetően, pedig higgyétek el, mindent jól csinálok, nem értem mi lehet a probléma. Valakinek volt hasonló problémája? Hogy tudtátok megoldani?

2017. aug. 18. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
személyi igazolvány mindkét oldalát fényképezd le, és akár paint-tel fűzd egy képpé (ha kell tudok segíteni ebben)
2017. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te jó ég, már tényleg itt járunk? A fészbuk igazoltat, az emberek pedig vakon töltögetik fel a legfontosabb és -személyesebb okmányokat? (Ne haragudj, kedves Kérdező, ez nem ellened irányul, inkább általános tarsadalomkritika volt, csak itt tört ki.)
2017. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazat adok Neked, egyet értek Veled, szerintem is abszurd ez az egész facebook mizéria. Ez van.
2017. aug. 20. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Doszka, megpróbálom úgy is elküldeni, ahogy írtad.
2017. aug. 21. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is így jártam.


Itt van: [link]


A gond az hogy itt semmilyen okmány feltöltési lehetőség nincsen.


Viszont találtam egy űrlapot.


Facebook sugó------> Személyes fiókomat letiltották-------> Egy űrlap volt ott amin feltudtam tölteni az okmányomat, azonban már 6 napja levan tiltva. Se változás se válasz nincsen. Kis idő elteltével újra beküldtem az okmányt, de azóta is ez az üzenet fogad. Valami tipp/ötlet vagy valami azon kivűl hogy megesz az ideg? Oda a 9 év emlékem :(

2020. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!