Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon ez hogy megy?

Instagramon ez hogy megy?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valakinek elküldöm a kérést,hogy követném,akkor ugye ő vagy elfogadja, vagy nem. Ha elfogadja,akkor automatikusan ő is követ vagy ő is kiválaszthatja,hogy szeretne követni engem?

2017. aug. 19. 08:49
 1/5 anonim válasza:
Ha efogadja, akkor csak te követed őt, ő nem követ téged.
2017. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de valahová le kell írnom, mert engem ez idegesít! Mire jó ez az instagramm? Úgy őszintén, semmi másra, csak a magamutogatásra, hogy nézzétek milyen király az életem, milyen menők a képeim, milyen szép vagyok, mennyi pénzem van! És a sok like,visszajelzések alapján el is hiszik ezek az emberek, hogy ők valóban a világ közepének számítanak, amitől még beképzeltebbek lesznek! Az egyszerű embereket, akik meg például nem a facen, vagy a közösségi oldalon élik ki magukat, azokat lenézik. Észrevettem, hogy a baráti, haveri kötelékek is egyre inkább a lájkok alapján alakulnak, vagy válnak szorosabbá. Erről szól a mai világ csak pózolás, és a kekk, ez kell az embereknek. Önbizalomhiányos jellemtelen emberek élik ki magukat az ilyen oldalakon! Nekem ez a véleményem.
2017. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem ez lenne a lényege, de a média beleverte a buta emberek fejébe, hogy csak az ér valamit ebben a világban, aki gazdag és szép, és a belső értékek semmit sem érnek. Ezért sokan magamutogatásra használják úgy ahogy mondod. Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=0EFHbruKEmw Ezeknek az embereknek valójában baromi unalmas életük van. Aki pedig minden nap szelfizik, annak kb semmi önbizalma nincs és a lájkoktól várja az elismerést, hogy igen is jól néz ki. Ezeket az ismerősöket én le szoktam törölni, mert nem vagyok rájuk kiváncsi. Az én istagram oldalam a munkámról szól és az utazásokról. Van pár ismerősöm, akik rendszeresen hozzá szólnak, vagy kedvelik, de nekem nem a magamutogatásról szól. Plusz anyám is ott szokta megnézni, hogy éppen merre jártam. Nem rosz oldal, csak sokan nem jól használják. A magamutogató embereket pedig töröld le, és meg is van oldva a probléma. (Első voltam)
2017. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira jó, hogy a kérdésre válaszolnak....
2017. aug. 20. 11:32
 5/5 anonim válasza:
Ha elfogadja a követési kérésedet, azzal még csak te követed őt. Aztán ha tetszik neki a te oldalad, akkor visszakövethet!
2017. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!