Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idegesítő ugráló ping?

Idegesítő ugráló ping?

Figyelt kérdés
Konkrétan a WOT-ban van mondjuk 30-100ms ping általában és néha felugrik 300-végtelenig ami rohadt idegesítő. As se zavarna ha állandó 150 lenne mondjuk mert azt még meg lehetne szokni, de nem átlag 50-60 és 20-30 másodpercenként van benne egy "tüske" ami mocsok idegesítő. Már nem tudom mi lehet a baja. Mindenféle beállítással próbálkoztam a routeren. Google dns server, szolgáltatói dns server, semmi változás. Minden program bezárása aminek internet kell. Steam, gog, a vírusirtót is kinyomtam de semmi. Ötletek még mi lehet?

2017. aug. 20. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg gagyi a route tőled a WOT-ig.. erre nem gondoltál?
2017. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mas jatek is szorakozik? Ha nem akkor csak a szokasos Wg pocsek szerverei szivatnak.
2017. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lag spike, esetleg packet loss, vagy valaki épp küld emailt ami egy rosszabb internetcsomag esetén érezhető
2017. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Melyik szerveren játszol? Ha egy távolin az lehet probléma
2017. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!