Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Momentum csinált egy cselekv...

A Momentum csinált egy cselekvés körei weboldalt, de ha jól emlékszem több hasonló funkcióju oldal is létezett már korábban. Mik ezek?

Figyelt kérdés

#közösség #adomáyn
2017. aug. 21. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés valami gagyi reklám akar lenni? Vagy annyira érdekel a válasz, hogy még magára a weboldalra sem vagy hajlandó ellátogatni érte? Ott van a kezdőlapon, hogy "Hogyan működik?", és egyből kidobja ezt:

[link]

2017. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi van?

Nem azt kérdeztem hogyan működik, hanem azt hogy milyen más oldalak vannak. Én emlékszem kettőre is, hogy van hasonló, csak a nevük nem jut eszembe, és arra kérdeztem rá. Van valami oldal, ahol segítséget lehet kérni és segítséget adományozni például, magyar oldal.

2017. szept. 8. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, ezek szerint félreértettem a kérdést.

Tessék, itt van egy példa:

[link]

És itt az alapötletet adó külföldi weboldal:

[link]

2017. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a járókelőt nem ismertem, de én még ezen kívül két másik magyarra emlékszem, csak nem jut eszembe a neve


egyébként a járókelő az kinek jelent, ez nem a közterület felügyelet on-line oldala?

2017. szept. 8. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:

és amásodik link amit küldtél, az gondolom a járókelő külföldi változata, nem a Momentum külföldi változatára gondoltál


A Momentumos oldal kicsit más, bár oda is mennek hasonló panaszok, de ott más dolgok is lehetnének elvileg, és vannak is, és amire én gondolok az is olyan volt, hogy az emberek egymásnak nyújtottak segítséget, felajánlást, és nem csak egy problémamegoldó közvetítés az illetékeseknek

2017. szept. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!