Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell azt megcsinálni,...

Hogy kell azt megcsinálni, hogy egy bizonyos laptopon egy bizonyos felhasználói fiókban az egész net le legyen tiltva, csak bizonyos oldalak ne?

Figyelt kérdés
Windows 10

2017. aug. 21. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire nehéz kérdés? :(
2017. aug. 22. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülői felügyelet esetleg? Microsoft fiókkal kell bejelentkezni hozzá.
2017. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szülői felügyelet nem olyan, hogy a tiltott oldalakat kell megadni? (Sose használtam...) Mert én csak az engedélyezetteket szeretném megadni, minden más legyen letiltva.
2017. aug. 25. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen nem tudok a számodra pontosan megfelelő megoldással szolgálni, de akadt azért egy használható ötletem. A router beállításai között vedd használatba a szülői felügyelet opciót. Igaz, hogy az egész gépedre fog vonatkozni az ott létrehozott szabályrendszer attól függetlenül, hogy ki jelentkezik be, de az a szép benne, hogy meg lehet szabni a szabály aktív idejét, tehát hogy mettől meddig szabályozza a gép hozzáférését automatikusan.
2018. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!