Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nyilvános wifi-t használtam...

Ha nyilvános wifi-t használtam és később elmentem akkor utólag is el tudják lopni az adataimat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? Amikor a hálózatot használtad, logolhatták az adatforgalmat, így lehetnek a hálózat tulajánál személyes adataid.
2017. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most nem az érdekel hogy abban az időpontban lopták el-e, hanem hogy azután mikor már elmentem onnan!
2017. aug. 24. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor elmész onnan, nem csatlakozol már a hálózathoz, így nincs mit ellopni tőled.
2017. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de például nem rögzíti valami (pl a hálózat) az adatokat és később egyszerűen csak vissza kell keresni? Vagy akármi más módszerrel...
2017. aug. 24. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Elméleti szinten, ha nagyon akarják, meg lehet oldani, de gyakorlatilag nincs rá kapacitás. Azért mégiscsak óránként sok GB adat keletkezik.

Gyakorlatilag viszont szinte minden normálisabb oldal titkosított csatornán megy (facebook, internetbank, e-mailek nagy része), így nem kell félned.

2017. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!