Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Musically? Tobbi alul.

Musically? Tobbi alul.

Figyelt kérdés
Na szoval az van hogy tul sok videom van musicallyn es ugy erzem unnak mar az emberek tehát szeretnek letorolni par videot kb 20-40 korul es nem tudom hogy ugye oda van irva hogy hany likeod van osszesen es hogy az igy kevesebb lesz e mert ha igen akkor nem torlok tehat ha valaki tudja akkor letszi irja meg nekem....egyet letoroltem de bem irja hogy kevesebb a like csak felek hogy meg nem frissitett.....remelem ertitek koszi puszi ha valakit erdekel musically:lotty_01
2017. aug. 26. 17:52
 1/4 anonim válasza:

Kedves lotty. Rotty.

Milyen állat vagy?

2017. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%

"tul sok videom van musicallyn es ugy erzem unnak mar az emberek"

Akkor ne tölts fel videókat :D

2017. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak szerettem volna hogy irjatok értelmes válszokat!NagyonKÖSZÖNÖM
2017. aug. 27. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái. Ha kevesebb a like akkor kevesebbet ér az ember is maga, igaz? Soha nem értettem, hogy ebben a musically-ben mi a jó? Nem láttam még egy videódat sem, mivel fel sem vagyok regisztrálva ilyenekre (szerencsére), de mi abban a jó, hogy tátogsz egy számra?

Puzsér is megmondta, minek nézzek egy Zs kategóriás produkciót, ha helyette az A kategóriás eredetit is nézhetem.

2017. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!