Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltottak a facebookrol,...

Tiltottak a facebookrol, semmi miatt, mikor kapom vissza?

Figyelt kérdés
Már elküldtem nekik a support oldalon keresztül a személyimet, most arra várok, hogy visszairjanak. Ez körülbelül hány nap?

2017. aug. 27. 00:49
 1/4 anonim válasza:
face egy tetű banda. barátom azért tiltották, mert a facén lévő, ismerős csajai facéra kitett, ott fent lévő lengébb ruhás képeit küldte el. megnéztem, a cvsajoknál még fent voltak, azaz nyilvánosak voltak, semmi szex, csak szexi rucis képek. hiába reklamált, le sem szarták. új profilt kellett csinálni, mindent beállitani, képeket feltöltögetni, összes ismerősét újra keresgélni. telefonon meg hónapokig erőszakolták a messenger programjukat, nem lehetett leállitani, tiltani, újra csak feljött, végén már az üzeneteimet sem tudtam elolvasni, csak fel kellett telepitenem, tetves erőszakos köcsög banda.
2017. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem használok facebookot
2017. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
irt a support, h a döntés végleges, nem unbannolnak. azóta az email után kb másfél nappal meg betudok lépni, unbanoltak.
2017. aug. 29. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallgassátok végig. [link]
2017. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!