Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kövessek Facebookon...

Hogyan kövessek Facebookon egy oldalt úgy, hogy ne tegye közzé az ismerőseim számára?

Figyelt kérdés

Abban az esetben a leginkább kellemetlen, ha valami tényleg személyesebb dologról van szó, mint például, ha követni kezdem egy politikai párt facebook oldalát. Tovább megyek, ennél kínosabb, ha egy homoszexuális, vagy rákos beteg, HIV fertőzött kezd követni egy olyan oldalt, ahol az előbbiekről kaphat friss információkat, de a facebook van olyan „rendes” ,hogy ezt az érdeklődést minden ismerőse orra elé tolja.


Ugyan így nem értem, miért osztja meg, ha egy vendéglátóhelyet véleményezek? Úgy gondolom,hogy ha szeretném, meg tudom osztani a megosztás opcióval, teljesen irreleváns mások számára, hogy például voltam egy kínai étteremben és rágós volt a hús.



2017. aug. 27. 04:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes,engem is erdekelne,de szerintem nincs ra mod.

Illetve,a kedvencek mellett,van jobb oldalt fent egy beallitas,talan ott lehet,de nem biztos...


Engem az zavar a legjobban,hogy ha egy ismerosnek,szuli,v nevnapja van,es egyesevel megjelenik a hirfolyamban,ki koszo totte...erre sincs vslami megoldas vajon?

Bocsi az offert.

2017. aug. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hozz letre egy kamu oldalt erre a celra, pl. Gombolyu Jozsef neven, es azt kovethetsz, akit akarsz, anelkul, hogy az ismeroseid megtudnak.

A masik modszer, hogy nem hasznalsz FB-t, hanem a blogjukat allitod be - nem a FB-n keresztul - hogy kapj email ertesitest, ha uj poszt jelenik meg.

2017. aug. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!