Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csinálnak semmit a...

Miért nem csinálnak semmit a gls-nél a csomagommal?

Figyelt kérdés

ebay rendelés:

08 21.én usából feladtak nekem egy levelet kb a4 méretű és fél kg,

08 24re németországba ért van csomagszámom és a keresőve azt írták hogy a gls még nem kezelte

mégis mit csinálnak vele eddig? mert elvileg 08 29-re itt kellene lennie

elég értékes dolog van benne szerintetek ez normális

hogy eddig rá sem néztek?



2017. aug. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vámra vár
2017. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pár héttel korábban is volt kb ugyan ebben az árban akkor is volt vám és miután németbe ért 2 nap és itt volt,most meg 3 napja el sem indult
2017. aug. 28. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 akkor úgy tűnik (ez persze nyilván csak feltételezés), hogy most tovàbb tart. XD
2017. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most már 1 hete nem csináltak vele semmit azért ez nem normális szerintem elvileg már tegnap ide kellett volna érni
2017. aug. 30. 15:50
 5/5 anonim válasza:

Csak rossz tapasztalataim vannak a GLS-sel kapcsolatban, úgyhogy ki tudja...

Az előre megbeszélt esti időintervallumot semmibe veszik és engem zaklattak a szállítás napján telefonon a munkahelyemen, hogy mégsem jó az időpont, mert kiesik neki egy óra, stb. Fizetek a szállításért és a munkahelyemről én cipeljem haza a csomagot, mert ők nem érnek rá délután ??

2017. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!