Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy ne tiltson le?

Mit tegyek hogy ne tiltson le?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelött letiltott a fb egy semmiség miatt aztán pát napja is pedig akkor semmit s ecsináltma gondolom érzékelte hogy igyan arról az ip-röl vagyok vagy mi.

Tudnátok segíteni, hogy oldjam meg, hogy lehessen facebookom és ne tiltson le többet? Hamarosan szolgáltatot váltunk és gépem is másik lesz. Ha más lesz a szolgáltató akkor más ip miatt nem fogja a fb tudni hogy itt volt letiltott fiók és nem tiltja le megint? Mert már egy jópár regisztráciomat letiltotta pedig azokban semmit se vsináltam, mondjuk a legelső fiokomban se olyat amiért lekéne tiltania mert más csoportban állandóan azt csinálták. Várjam meg és utána már jó lesz? És ha ugyan azon a telefonon belépek utána lefog tiltani vagy elég ha csak más netem lett?



2017. aug. 29. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, én se csinálok semmit facebookon, mégse tiltanak le.


Hogy mit tegyél? Ne húzz ujjat a világ legnagyobb adatbányász cégével mondjuk. Ha nem látnak szívesen, akkor nem látnak szívesen, mit tudsz tenni. Úgyis tudják, ki vagy, akárhányszor regisztrálsz.


Hogy hogyan azonosítanak be? Felejtsd el az IP-t, az nem adat. A Facebook hozzáfér a böngészési szokásaidhoz, a telefonodban tárolt adatokhoz, akár még a bamba fejedhez is az előlapi kamerádon keresztül, ezek bármelyike alapján beazonosítható vagy.

2017. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amugy elöször azért tiltottak le, mert egy 3 fős csoportban voltam két haverommal együtt és 3 férfi egy csoportban azért küldözgetnek egymásnak csajokról képeket és az egyikért tiltott le gondolom.
2017. aug. 29. 15:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen. Csomó ismerösöm van akikkel csak ott tudom a kapcsolatott tartani.
2017. aug. 30. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy letörlöm a facebook-ról magam mivel tényleg tudnak rólam mindent ha nagyon akarnak mivel regisztráltam rá, de ami a netre egyszer felkerül az ott marad. Én már ha törlöm is magamat ott maradok :D Egyébként ha új fiókot csinálsz nem fognak letiltani csak úgy ha semmit sem csináltál a frissen regelt fiókból és csak az első fiókban voltak kifogásolható tevékenységeid.
2017. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az elsőben voltak, de utána amit csináltam az 2 hónap múlva lett letiltva utána bármit csináltam letiltotta. Érzékeli, hogy duplikált a fiók? Mert a letitlott fiók emailjét használom meg a szám-ot is. Az emailem van másik de ott egy +szám van a végén annyival másabb. Érzékeli vajon, hogy haosnló az email? Vagy az a baj, hogy a letiltott emailesfb(gehát az az email ami a letiltott fb emailje volt) is rajta van a telon?
2017. szept. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!