Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netes videók lejátszásakor...

Netes videók lejátszásakor (youtube, inda, stb. ) a képernyő alján és/vagy oldalán egy kb 1 cm-es zöld csík látható, amit az istenért sem tudok onnan eltüntetni. Lenne valakinek ötlete, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés
Frissítettem már a flasht, a videókártya driverét, mindent és mégis ott van. GeForce 9800 Gt és win10 ha ez fontos.

2017. aug. 30. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=D2KbLcV0I4w

Ez talán segít, remélem nem a GPU val van baj, az macerásabb.

2017. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is néztem, hogy ilyesmivel el lehet tüntetni. Viszont sajnos ha én belekattintok a videóba, akkor nekem ott nincs semmiféle settings meg ilyesmi. Jobb klikk után ez fogad:


[link]

2017. aug. 30. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos egyrészt a hapsinak Mozilla Firefox ment, gondolom ezért neki másak a beállítások, pl nekem sem az jön ki. Nekem szintén Chrome van, de nincs és igazából sosem volt ilyen gondom. Próbáld meg leszedni a Firefoxot, és amennyiben azzal nincs gond, szerintem maradj mellette. Az is egy jó böngésző. Ha mégsem, akkor valami Flash Playeres bakira tippelek, ami kb a Chrome hibája kell hogy legyen. Próbáld a gépen frissíteni az Adobe Flash Playert, hátha megjavul. Elvileg a Chrome nem támogatja, de egy próbát megér. Ami még segíthet, talán totál le kellene törölni a Chrome t (előbb mentsd a jelszavaidat, stb), majd gép reset, és ismét letölt + feltelepít. [link]

Innen szedheted le az Adobe Flash Playert. Ha engedélyt kér a Chrome a futtatásra, akkor engedélyezd, mert másképp nem jön ki.

2017. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Firefox töröl, újratelepít és már jó is :) Nem értem én ezt, pedig ugyanazt tettem vissza, ami alapból is fent volt. A lényeg, hogy már jó, köszi szépen :)
2017. aug. 31. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!