Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megjavítani,...

Hogyan tudom megjavítani, hogy a Windows 10-be bejelentkezés után ne csak egy fekete képernyő és az egér legyen látható?

Figyelt kérdés
Már sikerült megnyitnom a Chrome-ot, a mappáimat, de az asztal felszívódott. A "tálcára" lerakott alkalmazások csak lógnak a fekete levegőben. Előtte vírust irtottam. Talán letörölt valamit? Pls. segítsetek!

2017. febr. 19. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, "talán" letörölt valamit. Rakd újra az egészet, úgy a leggyorsabb. Már megtehetted volna 6-8-szor, mióta a kérdést kiírtad.
2017. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:

Esetleg újratelepítés előtt:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.

2017. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!