Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy változtassak jelszót?

Hogy változtassak jelszót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történt az a baj hogy Facebookon jelszót szerettem volna cserélni (nem oktalanul) de elfelejtettem az E-mail címem de tudom a jelszóm (mindenhova ugyan az) és csillagozva megadja. Hallottam olyanról hogy meglehet nézni mivan a csillag "mögött" tudnátok nekem segíteni?😏

s**********a@hotmail.com



2017. szept. 1. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:

*

s**********a@hotmail.com

2017. szept. 1. 14:29
 2/7 anonim válasza:
Kérdezd meg az e-mail címedet olyantól, akivel e-mailezel, aztán menj rá, hogy "Elfelejtettem a jelszót" vagy vmi ilyesmi lesz ott.
2017. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De soha nem használtam... csak azért csináltam még 2011-2012-ben hogy tudjak regisztrálni Fb-re! Légyszí valaki Segítsen!!😭😭
2017. szept. 1. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet nézni, ha a böngészővel megjegyeztetted. Ird meg melyiket használod
2017. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Safari...Iphone de nincs megjegyezve... olyat láttam hogy gépen rámentek hogy "elem vizsgálata" és ott átírtak valamit... pls valaki😒
2017. szept. 2. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a jelszó tartalmát lehet megjeleníteni developer konzolban a mező típusának megváltoztatásával. Telefonszámot nem adtál meg? Azzal is be lehet lépni.
2017. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...mellesleg, ha nem jegyetetted meg a jelszavad, akkor be kell írjad az email címed is, nem? ...ha meg megjegyezte a böngésző, akkor, ha beirsz egy "s" betűt, akkot ki fogja egészíteni.
2017. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!