Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A firefox felhasználók tesztelők?

A firefox felhasználók tesztelők?

Figyelt kérdés

Támogat az öt, de három hónapig mindenképp, mármint egy kész fő verzió, persze, szerintem. Szóval:


1. Akkor miért frissül bétára, amikor tele van mindenféle "anomáliával", fura működéssel, -> hibával <-!? Másfél hónaponként kint van egy főverzió, (ritkán sajnos itt is akadnak kisebb nagyobb hibák) akkor miért nem csak ezekre frissül?


2. Végül, ez milyen?: a fejlesztőknek nincs idejük - vagy egyáltalán amúgy sem lennének képesek - letesztelni mindent, a legújabb béta pedig adatokat küld nekik tudom is én, mindenről, hogy hogyan töltött be egy oldalt, vagy épp hogyan nem? Természetesen senkit nem érdekel hogy milyen adatküldési izét állítgatok én itt össze-vissza. Gondolom naná hogy küld adatokat.


2017. szept. 2. 02:46
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A frissítési beállításokat maga az első telepítés adja. Ha béta verziót telepítesz, akkor béta csatornán kapod a frissítéseket. Ha a végleges verziót telepítesz, alap esetben csak végleges verziókat ajánl fel frissítéskor. Pont ezért nem érdemes béta verziókkal szórakozni, hiszen azok csak teszt verziók.


A béta a és a főverzió között nem sok a különbség, kis hibákat nem javítanak, csak végzeteseket. A kis hibák majd a következő build esetén kerülnek javításra.


Kb. ma már minden adatokat küld mindenkinek. Ezért érdemes pl. NetLimiter és hasonló programokat használni, amik megakadályozzák a kimenő forgalmakat, vagy a beállításoknál le kell tiltani a mindig engedélyezett "névtelen adatok küldése" részt.


Droidon is egy fényképező program próbál hozzáférni a névjegyekhez, a helyszínhez, de van ami még hívást is tud kezdeményezni. Ezeket is le szokás tiltani rootolt telefonokon a megfelelő programokkal és az adatforgalom felére esik vissza és aminek nem kell, az nem fér a személyes adatokhoz.

2017. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Üdv-üdv! Kösz szépen, a nagyon is hasznos és hosszas választ! Bár már teljesen mindegy, de a második pont talán nem volt egyértelmű. Mármint hogy az adatok -> küldözgetése <- nekem nem gond, az csak az akart lenni, hogy ezen adatok alapján (is) javítják az egyes verziókat. Persze mint az a válaszból kiderül, ez nagy bugyutaság, ugye? 3 éve frissítem kézzel a rókát, naná hogy csak kész verzióra. De nekem ez korán sem elég, szigorúan csak nullás al verzió megy fel, és csak al verzióig. ( [link] Net tilt első indításkor, frissítések ki, bezár, aztán jöhet a teszt, hogy a már eleve meglévő kiegészítők frissülnek-e, maguktól, ha nem, röpül! Ha igen, jöhet egy kis auto helymeghatározás-teszt, például foreca.
2017. szept. 7. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!