Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet másik videómegosztón...

Lehet másik videómegosztón lévő videóra mutató linket elhelyezni YouTube videóban, vagy a videó leírásában?

Figyelt kérdés
Vajon ezért letilthatják a videómat, vagy ezzel nem foglalkozik senki? Amúgy a videót egyszer letiltották a YT-on, és most áttettem egy másik megosztóra, ahol egyelőre boldogan elvan, és a YT-ról csak átirányítás szeretnék. A linket magában a videó képben helyezzem el, vagy mehet karakteresen a leírásban, vagy ez is mindegy?

2017. szept. 2. 10:44
 1/5 anonim válasza:
Szerintem használd a goo.gl nevű weboldalt. Ez egy link rövidítő :)
2017. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik se jó, ha linket helyezel rá akkor is le fogják tiltani, ha a leirásban, akkor is.
2017. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, ezt tapasztalatból írod vagy csak vélemény? Csak mert rengeteg videót látok, ahol van link leírásban, video képen, de hogy ezeket később letiltják-e, azt nem tudom de nem is figyelem...
2017. szept. 4. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a YouTube-n egyszer már letiltották, mert ugye ezt irtad, akkor honnan veszed, hogy ha mégegyszer feltöltöd és linket helyezel el rajta, vagy a leirásban, akkor nem tiltják le? Sokan azt hiszik, ha egy szerzói jogdijas video alá vagy rá elhelyezik a forrást, akkor nem tiltják le. Akkor nem tiltják le, ha megegyezel a jogdijassal, de még akkor is a forrást javasolt közölni
2017. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tilthatják le, mert ahhoz ki kell benne jelölniük egy részt, és mivel máshol van az eredeti videó, ezért nem tudják.
2017. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!