Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet előfize...

Vodafone mobilinternet előfizetést hogy lehet felmondani?

Figyelt kérdés

6 gigás, 6000-et fizetek érte havonta és nagyon-nagyon lassú, viszont aláírtam egy 2 éves hűségnyilatkozatot...

Tudom, hogy valahogy fel lehet mondani anélkül, hogy nem kell rá százezreket fizetni ezért szerződésbontás miatt. Mindenütt van egy kiskapu!!! Aki tud, kérem segítsen! Előre is köszönöm!


2010. máj. 26. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem sajnos nem lehet másképp. Max megnézed, milyen sebességet ígértek, és bebizonyítod, hogy nem tudják biztosítani. :) De ez macerás és a végén úgyis az jön ki, hogy nekik van igazuk. Szóval ezt sajnos végig kell bírni.
2010. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ajaj...! Sajnos ettől féltem...! Ha felmondom a szolgáltatást, azzal szerződést szegek és kötbért fizettetnek velem... :S :(

Köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2010. máj. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!