Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube-on miért jópofiznak...

A Youtube-on miért jópofiznak sokan?

Figyelt kérdés

Egy ideig aranyos meg minden, de amikor minden videósnál azt látom, hogy másodpercenként ugrál a kép (vágások), meg direkt elkalandoznak, a normál szövegbe belemondják, hogy "na, ezt megint rosszul mondtam" és hasonlók, meg egy pillanatra odaírnak valamit (vissza kell tekerni és megállítani, hogy elolvasd, persze olyan szöveget raknak oda, pl. "itt bemászott egy légy, itt csuklottam" stb.), roppant zavaró. És ami nagyobb baj, hogy nem csak a tinik csinálják ezt, tőlük nem várnék sokat, de 20-30 éves, "komoly" videós emberek is. Nem értem, miért kell minden másodpercben mondani valami "jópofát", viccelődni, röhögni, félnek, hogy elmegy a néző ezek hiányában? Nagyon fárasztó ez egy idő után.


Titeket nem zavar ez a jelenség?



2017. szept. 6. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A célközönségnek ez kell, nem az értelmes, összeszedett, komoly tartalom.
2017. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy sok fiatal van a neten, de ha érettebb az ember, nehéz dolga van. Az a baj, hogy felnőtt tartalom (nem, nem szex, csak olyan, amin gondolkodni lehet, bemutat valamit stb.) nagyon kevés van. A többséget ezek a "vicces" videók teszik ki, komoly anyagot már vadászni kell a Youtube-on.
2017. szept. 6. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni angolul, és nincs ilyen gond. Én direkt nem is nézek magyar youtube-ot, mert rövid úton agyrákot kapok tőle.
2017. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van bőven normális videós is, csak azt nem a 10ezer feletti feliratkozósoknál kell keresni.

Ezeknek a célközönségük a gyerekek és az agyhalottak. Normális, értelmes humorú, tartalmú videókkal nem lehet összeszedni sok feliratkozót.

2017. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, én eddig azt hittem, hogy a sok feliratkozás jót jelent minőség szempontjából. Ezek szerint pont fordítva van. Azért ez valahol szomorú...
2017. szept. 6. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Minél nagyobb a közönség, annál butább.

Minél butább a közönség, annál primitívebb a tartalom.

2017. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ez nem a Mein Kampf-ból van? :)
2017. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha igaz, akkor nem mindegy, honnan van? :o)
2017. szept. 6. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a Mein Kampfot. Magam jutottam erre a következtetésre :]
2017. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!