Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy sokan nézzék a gameplay videókat?

Figyelt kérdés
Magyar gameplay videókhoz tudtok pár trükköt ami "vonzza" a nézőket?

2016. dec. 31. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, Dunat lehetne igy is rekeszteni veluk. Vagy mas nezese helyett inkabb magam jatszom.
2016. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
facecam
2016. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Cimkézésen is múlik.

Én egyszer feltöltöttem egy filmet hülyeségből. 250-en feliratkoztak rám, és volt 240 ezer megtekintés rajta :D

A filmekre mindenki kap. Elsőnek tölts fel pár filmet, majd jön egy kis kör aki ismerni fogja a csatornád. Ha annak a negyede nézi majd a gameplay-eidet, az már bőven jó.

Vigyázz, hogy a film ne sértsen semmilyen jogokat, különben letörlik.

2016. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha érvényesülni akarsz, olyat kell nyújtani amit más nem, vagy csak kevesek csinálnak. Gameplaynél ez a premierjáték a megjelenés napjától. Persze pár százezres befektetés kell előtte, hogy legalább FullHD-ban 60 FPS stream meglegyen, meg az állandó 60 eurós premierárak amit kicsengetsz az áruházakban.


Minden másból millió gameplay van már százezer csatornán. Millió+egyedik verziód senkit nem fog érdekelni.

2016. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Mi a francért érdekelne bárki is, hogy te hogy játszol...,?
2017. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki csak azokat a gameplayeket nézi, amik az első oldalon dob ki találatként, a többin kevés néző van.


Saját példámat említve, AVP-én országos 3-adik lettem, feltettem 4 hentelős videót, a negyedik oldalra tette a videóimat, teljes nézettség 27 megtekintés, 19-en írták : Hacker videó, egy újabb noob a hackjával, öreganyám is jobb, stb.


Warrockon ranglista második voltam 2008-tól egészen 2012-ig, 22 videón totál 15 megtekintés :)


Részegen felraktam, ahogy a kutyám sz***rik, majd megfordul és megeszi, több mint 17k megtekintés 8 nap alatt, végül törölték a videóm, nem is értem miért :)


Tehát hiába vagy egy gaméban az élbolyban az még semmit nem jelent!

Válaszolnál kérlek néhány kérdésemre.

Melyik gaméval játszol?

Milyen szinten vagy rajta?

Elértél-e valami helyezést egy versenyen?

Tudsz-e speciális trükkökkel és taktikákkal szolgálni mások számára?

2017. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!