Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok Indavideón telefono...

Hogy tudok Indavideón telefonon videót nézni, ha nem Magyarországon vagyok?

Figyelt kérdés
Számítógépen miután regisztáltam és bejelentkeztem mindent tudtam nézni, de telefonon bejelentkezés után is azt írja hogy a kért tartalom nem érhető el Magyarországon kívülről. Az iskolakezdés miatt már nem hinném, hogy lesz időm itthon számítógépen sorozatot nézni, mert ilyesmire időm csak akkor van míg a buszt várom. Esetleg valamilyen már böngészővel sikerülhet? (most Chrome-ot használok)

2017. szept. 8. 20:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Eddig ezt még csak gépen próbáltam, de vannak olyan programok, amikkel betudod csapni készüléked/böngésződ. A VPN-t kell megváltoztatni Magyarországra. Így már le fogja őket játszani.
2017. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1 mondta használj VPN-t magyar ip-vel úgy betudod csapni az Inda rendszerét mert csak ip-t nézni.


Pl ez magyar VPN [link]

Bár azt le kell szögezni h a VPN az valamivel lassabb mint a széles sávú net. De működni fog.

2017. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!