Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Soha nem volt problémám...

Djnono.79 kérdése:

Soha nem volt problémám router beállítással, de most elakadtam! Telekomos net van nem is ez a gond hanem a saját ONT/Huawei/ routerrel nincs gondom a streameléssel de amit adtak D-Link dir842 azzal nem tudom összehozni hogy lássa a gépem a tv-met?

Figyelt kérdés
Erre szeretnék kérni valakit aki érti keni vágja írja már le nekem létszíves pontról pontra mi lenne a teendőm?

#D-Link dir842
2017. szept. 10. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk először egy Pirelli volt, azt elvitték, amikor kértük az IPTV-t is (szerződésmódosítás kell hozzá) és másikat hoztak. De a tv-hez kell egy modem is, ráadául a szerelőnek be kell jelentkeznie a központba, van IP cím ellenőrzés, utána fog csak működni. Te nem tudod ezt beállítani. Hívd a 1412-t, beszélj a műszakkal, a Telekommal szerződésben álló, autókkal állanódan cirkáló helyi szerelők közül kiküldi valamelyiket.
2017. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. szept. 10. 13:39
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a helyzet, hogy ez működik nálam a Huawei mondem/routerükkel csak a d-link routerrel nem tudom össze hozni. Serviio serverem van amit mint írtam a huaweiel működik csak a D-link routerrel nem tudom mihez kezdjek hogy menjen. Sok félét írnak neten de nekem konkrét beállítás kellene pontról pontra hogy működjön.
2017. szept. 10. 13:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Magyarul nálam a stream azt jelenti, hogy a Smart tv-m lásssa a gépemet a serveren keresztül ahogy eddig is csak a D-Link routerükkel nem tudom összehozni.Remélem így érthetőbb.
2017. szept. 10. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal csak akkor fog működni, ha beállítja a T-s szerelő. Ugyanis regisztrálni kell a hálózaton.
2017. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Router szoftver frissítése megoldhatja a problémát, de ha még nem csináltál ilyet akkor nem ajánlom. Nekem a gyári szoftverrel a netem akadozott. Néha csatlakozott az eszköz néha nem.
2017. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Telekomos csak a Huawei router/modem készüléket kötötte be esetleg regisztrálta de elvileg abban be volt állítva minden csak az Iptv regelte. A D-link routert meg csak futár hozta. Ennyi.
2017. szept. 13. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!