Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A rendszergazda láthatja,...

A rendszergazda láthatja, hogy én mikre keresek rá az interneten (irodai gépemen)?

Figyelt kérdés
Köszönöm. :)

2017. szept. 12. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2017. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Igen. Bár, nem igazán érdekli, hacsak a felettesed nem kéri erre...:( Ha lehet, töröld mindig az előzményeket a böngészőből.
2017. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Kis cégnél, router logban max. az általad látogatott oldalak IP címei vannak benne. Ha nagy cégnél dolgozol, ott már valsz. van egy komolyabb proxy vagy tűzfal, ami már logolhatja a teljes url-t. Ettől függetlenül nem szoktuk nézegetni, max. ha a vezetőség kéri tőlünk :D (személy szerint én akkor is igyekszem lepattintani az adott vezetőt).
2017. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mobidick válasza:

Nemcsak látják, hanem vezetői utasításra a legtöbb multinál figyelik, ellenőrzik is. Igaza volt a válaszadónak, hogy használat után azonnal töröld az előzményeket!

Ha nem általuk támogatott oldalakat nézel, akár az állásodba is kerülhet. (Ez nem ijesztgetés!)

2017. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt van inkognító mód (illetve vendég mód) a böngészőkben, ami azt jelenti, hogy törlődnek a böngészési előzmények a böngésző bezárásakor, másrészt nem számít, mert nem a böngészőelőzményeket fogják vizsgálni a cégnél, hanem mint említettem a router/proxy/tűzfal logokat ...azokat meg nem tudja a mezei felhasználó kitörölni, csak az adott rendszergazda.
2017. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2017. szept. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!