Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok telefonról...

Miért nem tudok telefonról Indavideón videót nézni?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy külföldön tartózkodók vagy az internetkapcsolatom fut át külföldi közvetítőn (pedig nem). Mobilnettel se működik. Chrome-ot használok Huawei P9 Lite-on.

Másoknál láttam, hogy működik. Lehet orvosolni a problémát, mert feleslegesen nem használnék esetleg más böngészőt.



2017. szept. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megoldódott-e azóta a problémád? Nekem is ez a gondom, Chrome Samsung J3 2016. A vicc az, hogy csak a UPC internet nem tetszik neki, mással elvileg megy. Pech, mert az albiban vagyok a legtöbbet és nagyon kellene. :/ Szóval attól tartok az internetszolgáltatótól is függhet ez. Akkor sajnos nem tudok mit kezdeni vele. :$
2017. dec. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok. Mondjuk a UPC nem is magyar. XD Az indának meg a külföldi hálózatokkal van baja. Gépen megy, de telón nem. Fura az egész... :/ Bezzeg Erdélyben simán ment minden eszközön. XD
2017. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A régi telefonommal nekem is ez volt, viszont csak akkor, hogyha a Chrome-ot használtam. Próbálj ki egy másik böngészőt. (nekem volt rajta egy alap böngésző, azon működött)
2017. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1, 2: sajnos még mindig nem oldódott meg :/ videára tértem át, azt lejátsza

3: már több böngészőt is próbáltam, de sajnos nem segített

2017. dec. 27. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a WPN-t.
2019. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!