Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vettem egy routert...

FBen145 kérdése:

Most vettem egy routert (Mercusys MW325R), diginetem van, megpróbáltam beüzemelni, a jelet szórja, de nincsen internetkapcsolat, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az internet kábelét bekötöttem a wan-ba, sikerült is beállítani a tájékoztató által előírt weblapon, de internet az nincsen, se ha kábellel kötöm össze a laptopomat (valahogy bejelentkezést kér) se wifin. Előre is köszi a segítséget!

2017. szept. 15. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kér, akkor meg kéne adni talán neki? csak egy gondolat volt.

Általában azért kéri, mert kell neki.

Ezek szerint csak nem sikerült beállítani nem igaz?

Nem ismerem a digi netet, de szokott egy modem lenni a routerek előtt, ennek a jelszavát (fhnév + pass) szokták a routerbe is beírni, ez által csatlakozik automatikusan..

2017. szept. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Persze vedd meg te is a legnagyobb noname szart! :D

Mercusys, LooL még soha nem hallottam róla. Ennek volt a legszebb a doboza vagy miért? Ha ismert márkát vettél volna, még lehet kaptál volna egy kis terméktámogatást is és most nem szívnál ennyit.

2017. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült megoldanom, a netes beállításnál volt egy kis gubanc, egyébként tökéletesen működik, és mellesleg a tplink gyártja a mercusys-t...
2017. szept. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!