Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy a Facebook...

Lehetséges, hogy a Facebook automatikusan a szűrt üzenetek közé rakta az üzenetemet?

Figyelt kérdés
Írtam valakinek a Facebookon (kb 1 hónapja), aki nem ismerősöm, viszont van néhány közös ismerősünk. Ha megnyitom az üzenetet, akkor, az alsó sarokban üres pipás kört látok, ami tudtommal azt jelenti, hogy az üzenet el lett küldve, de nincs kézbesítve. Lehetséges, hogy az illető akinek írtam, nem is tudja, hogy üzenete érkezett, mert a szűrt üzenetek közé kerültem? Van az chat ablakban egy olyan lehetőség az elküldött üzenet felett, hogy felvétel a Messengerbe. Csak akkor tud visszaírni, ha én arra rámegyek. Javítok azzal a helyzeten, ha azt megnyomom? HELP!!! Előre is köszi.

#Facebook #üzenet #Messenger #szűrt üzenetek
2017. szept. 16. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!