Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom "kitörölni" magam...

Hogy tudom "kitörölni" magam a google találatoknál?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső oldal, ahova regisztráltam. Egy idő után meguntam, és meg is bántam, mert amúgy gáz számomra, hogy ilyen oldalra is képes voltál felnézni és felregisztrálni saját nevemmel, képeimmel, stb.


A probléma ott kezdődik, hogy google keresőbe beírtam egyszer valamiért kiváncsiságból a nicknevem, és kiadta ezt a társkeresős oldal nevet is. De ha külön BÁRMILYEN névre rákeresünk, vagy ezt az oldal nevét hozzáaadjuk, akkor valamiért a google kereső mindent ott tárol. Az, hogy melyik oldal ez, az most mindegy.

Valaki segítene, hogy ez mi alapján működik? Hogy tudom törölni, töröltetni? Mert letöröltem magam az oldalról, de a google találatokban ha rámegyek, akkor kiírja a nevet, ha rákattintok akkor "hibaüzenet" szóva llegalább az oldalt nem adja be, hogy meg lehessen nézni, viszont van egy zöld lefelé mutató kis nyíl a google találatoknál, mint "tárolt verzió" és ott írja, hogy nézett ki az oldalam, amikor felregisztráltam. És ott van minden. Ezeket hogy lehet töröltetni? Az oldal adminjainak kéne írni, ők tudják törölni?

Ezt az egészet lehet csak én látom googleben, más nem, ha rákeres a nevemre, és az oldal nevére pl?


2017. szept. 17. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A google cache-eli az infókat, így egy ideig azért tudsz offline hozzáférni, habár törölted.

Lehet töröltetni, itt:

[link]

2017. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szonata ***** válasza:
Ez jó megoldás, én is így oldottam meg. Kis időbe telik mire törlik, de értesítést is küldenek. Lassan két éves a hozzászólás, de úgy éreztem, hogy válaszra méltó még napjainkban is.
2019. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!