Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bitcoin pénztárcát akartam...

Bitcoin pénztárcát akartam csinálni, de az utolsó lépésnél nem tudom mit kér. Lehet már előbb elszúrtam? Bemásolom sorra az egészet. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Bitcoin pénztárcát akartam csinálni, de az utolsó lépésnél nem tudom mit kér. Lehet már előbb elszúrtam? bemásolom sorra az egészet. Segítetek?



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. szept. 25. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eggyel előtte kapott szavakat kell átmásolni ide. Feltétlenül mentsd el a gépedre is, mivel ez egyfajta jelszó, enélkül nem férhetsz hozzá a tárcához és elveszik a pénzed.


Persze most hogy közzétetted nyilvánosan, nem ártana új tárcát csinálnod :)

2017. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a tanácsot, megfogadom:)))
2017. szept. 25. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:

eljutottam idáig:

[link]

de nem tudom mi a teendő innen.

a bitcoin címet vagy mit kitöröltem, mert tanultam Tőled és a qr kód helyére egy hamis qr kódot illesztettem. igyekeztem kitölteni, s most? most mit kell ezzel kezdeni?

2017. szept. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!