Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Invitel vagy Telekomos otthoni...

Invitel vagy Telekomos otthoni netet érdemes választani inkább? Melyik a stabilabb? ->

Figyelt kérdés

Invitel:

Kínált sebesség

60,00 / 7,50 Mbit/s


Garantált sebesség

25,00 / 2,00 Mbit/s


Telekom:

Kínált sebesség

250 / 20 Mbit/s


Garantált sebesség

15 / 4 Mbit/s


Árban kb ugyanaz, mindkettő mellé családi iptv-t is rendelnék.


UPC is van, de arról mindenhol azt hallom, hogy ha esik az eső/fúj a szél nincs tv, nincs net.



2017. szept. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Invitel (nálunk legalábbis) igencsak sűrűn elmegy több percre.

5MBit/s a max letöltés és olyan ~50kb/s a max fel!

6500ft körül szoktak küldeni csekket

Ügyintézésük kb egyenlő a semmivel!

Bemegyek, szeretném megtudni, hogy miért fizetünk sokkal többet mint a tesómék a szomszéd faluban (3km-re laknak innen)

Hát ő ezt nem tudja megmondani... Mondom akkor Ida nénitől kérdezzem meg aki a sarkon görnyedve várja a beszélgető embereket? Vagy mi? Aztán nem tudtunk meg semmit végül...

Nem tudom ajánlani!

Unoka öcskös 2 házzal lejjebb lakik innen, neki is ugyanez a felállás, de neki még olyan is van, hogy csak 4MBit/s a max amit tud használni, holott papíron sem ez van neki...

2017. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De elméletben ha nem árnyékolja le fal vagy akármi a router-t akkor a garantált sebesség meg kéne hogy legyen nem?

És a te esetedben ha nem wifit használsz hanem kábelt akkor mi a helyzet?

2017. szept. 27. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon helyfüggő. a közvetlen szomszédaidat kérdezd meg, melyik szolgáltatónál vannak, és hogy vannak megelégedve vele.

a mi házunkban például az invitel nem tud 20/0,5 mbit/s-nél gyorsabb netet biztosítani, mert nem fejlesztették a hálózatot, telekom meg igen.

2017. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok panaszt hallottam már az invitelről, szerintem inkább telekom.


Bár mi UPC-t használunk és semmi bajunk nincs vele, ebben az évben talán 2-szer volt olyan hogy hoszabb áramszünet után egy 20 percre nem volt net.

2017. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!