Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az online játék felismeri a...

Zsomby2007 kérdése:

Az online játék felismeri a közös internetet tehetek ellene valamit?

Figyelt kérdés

Online játszom egy játékot amiben szeretnék szupportrolni egy másik felhasználóval (tudom hogy tilos :D. De na. ) a rendszer felismeri hogy 2 felhasználó közös internetről játszik és nem engedi támogatni egymást (mobil hotspotrol van szó) valami módon mégis nem lehetne átverni a rendszert valami virtuális cuccal?

Gondolok ezalatt valami virtuális gépre meg virtuális modemre vagy tudom is én.



2017. szept. 28. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
pc ről vpn el
2017. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Proxy. Ofc, de számolj akár drasztikus sebességcsökkenéssel mivel ez a megoldás egy új IP címet ad, de borsos áron. Elküldi egy kerülőútra az adataidat, teszem azt egy amerikai Proxy-ra és neked az adataid onnan fognak kifutni a végső célhoz, azaz a játék szervereihez ezzel azt a látszatot keltve, hogy te amerikából játszol. Na de, ez be fogja lassítani a kapcsolatodat mint említettem.
2017. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!