Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van tele az összes...

Miért van tele az összes képmegosztó GTA SA screenshotokkal?

Figyelt kérdés
Bármelyik random magyar képmegosztóra felmegyek (képhost, képfeltoltés), az összes tele van gta san andreas screenshotokkal. Több száz fotó. Ki ez a sok *****, akiknek abból áll az élete, hogy egy 10+ éves játékkal játszik, és arról folyamatosan képeket tölt fel? Miért, mi értelme van? Ez valami fórum, megosztják egymással, és arra maszturbálnak?

2017. okt. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A gyerekeknek általában gyenge gépük van, amin nem futna el pl. a GTA V. Nekik ez a csúcs játék. Ott az a SeeMTA nevű gagyi sz** MMO-utánzat, el sem hinnéd, hány ezren játsszák.
2017. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Így már értem, miért játsszák még a gta sa-t. Bár azt továbbra sem, hogy miért csinálnak róla több száz képet, és töltik fel ide.
2017. okt. 2. 12:20
 3/7 anonim válasza:
12%

Jól mondtad: mert arra élveznek!

Valamivel csak muszáj szennyezni az Internetet!

2017. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Legtobbször ha valamibol adminügyet csinalnak akkor az admin elkéri a képet bizonyitekkent es vhova fel kell tolteni.. És a GTA SA még mindig lekörözi az osszes gta-t
2017. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
klasszis játék te kis nyomi.. lekörözi a mai szrokat..
2017. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

OFF: Na idefigyelj kérdező!

Honnan veszed hogy régi játékok rosszak?

1. Ha nem lett volna a GTA SA nem lenne a GTA 5-öd.

2. Mikor még 1-2 éves csöpség voltál akkor nagy játék volt.

3. Látszik hogy nem rendelkezzel magas IQ-val. 2004-es játék nem lesz olyan szép graffikájú játék mint pl.: gta 5 ami 2013-as.


Nem végzünk önkielégitést (te nyelveden "maszturbáció")mikor felrakunk 1-2 képett mert a multiba vannak szabálysértők tudod? Admin hogy elhidje kell kép hogy büntese meg a szabálysértőt. (Bár én 1x raktam ki).


Kedves 1.:

Senkinek sincs i7-6900k, 160 gb ram, gtx 1080 stb mert vagy nem erre herdálja a pénzét, vagy nincs rá.

Nekem erős gépem van, de én se fejlesztem inkább elmegyek étterembe.


ON: Már leirtam miért vannak scrinshootok. De ha nem tetszik ne nézzd meg. Ennél barbárabb kérdést nem láttam.


Derűs napot kivánok!

2017. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 +1
2017. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!