Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hotspot probléma?

Hotspot probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy pendrive-os, vagy más néven mobilhálózatos internetet szeretnék megosztani a laptopomon. A Connectify nagyon instabilnak bizonyult, ezért az mHotspotot használtam. Tegnap viszont a gépem befagyott, majd hidegindítás után az mHotspot megosztotta ugyan a netet, a készülék is csatlakozott rá, csupán internetelérés nem volt. Fogalmam sincs, hogy mi történhetett, arra gondoltam, talán itt fordulhatok segítségért. Előtte az mHotspot is napokig tökéletesen működött, de tegnap a leállás óta (valamint volt egy Windows frissítés is, bár már azelőtt se működött a program) nem teszi a dolgát rendesen. Mit tudnék tenni? Már megannyi megoldás után utánanéztem a neten, de egyik sem használt. Olyan pedig gondolom nincs, hogy egy program meggondolja magát, és egyszer csak nem működik tovább...Ha valaki esetleg tudna megoldást a problémára, vagy volt hasonló gondja, kérem, jelentkezzen!



2017. okt. 3. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Minden ilyen programot kipróbáltam már, de mindegyiknél ugyanez a probléma áll fenn. A Connectify érdekes módon továbbra is sikeresen megosztja, tehát a készülékek internethez jutnak, de a többi programmal nem működik.
2017. okt. 3. 15:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a következő lehetőségek segítenek:


1.: A windows-t állítsd vissza a frissítés előtti állapotra, lehet, hogy egy frissített driver okoz gondot.


2.: A mobilnet sim kártyáját tedd át egy okostelóba (ami elfogadja a netszolgáltatód kártyáját), állítsd be a telefont hotspotra, a laptop wifi-jével elméletileg csatlakoznia kell a hálózathoz, a telefonon keresztül.


3.: Ellenőrizd, hogy a netes csomagod nem fogyott-e esetleg el, az erőteljes lassítás is okozhat ilyen hibát.


4.: A "pen-drive" vagyis usb-stick meghibásodott, valamiért nem csatlakozik fel a hálózatra (akár még az antenna erősítőjének a hibája is lehet). Próbáld ki egy másikkal, ha lehetőséges van rá.


5.: A frissítéskor belenyúlt valami a beállításokba, esetleg letörölt valamit. Az mHotspot program újratelepítése és beállítása lehetséges, hogy megoldja a problémát.

2018. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ui.: Tudom, hogy régi kérdés..... de ezt dobta a gomb, válaszolok rá :-)
2018. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!