Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalról kitiltás SOS?

Facebook oldalról kitiltás SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy számomra elég fontos kerdesem mert már mindent felkutattam és nem értem...

van egy Facebook oldalam és van egy emberke aki nem likeolja nem követi az oldalam de ki szeretném tiltani, higy ne lásson egy bejegyzesem se .... ezt meg lehet egyáltalán tenni? Nagyon idegesít hogy le másolja a dolgaimat ..tudnátok nekem segiteni? Előre is Koszonom szépen :)



2017. okt. 4. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Vhogy úgy hogy a megosztandó posztnál a fejlécnél van hogy kivel osztod meg, csak magad, ismik stb.

Neked az "ismerősök, kivéve" kell használni, ezzel már nem fogja látni.

Hogy full return hogy kell azt most nem tudom, de ez per pill jó megoldás.

2017. okt. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja de meg van! "Adatvédelem" - "Ki láthatja a dolgaim" Itt kell kivételeztetned.
2017. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A szemét nem lájkol, és nem is oszt. Én a helyedben nem kitiltanám, hanem egyből máglyára vetném, pusztiljon a férgese! :D
2017. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!