Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DTK-t ki nem állhatom! Miért...

DTK-t ki nem állhatom! Miért látom mindig kéretlenül is a youtube-on?

Figyelt kérdés

D. Tóth Krisztát már tévésként sem bírtam, a dolog nem változott: nem érdekelnek a youtube-ra feltöltött WMN videói.


Mégis mindig, valahányszor rámegyek a youtube-ra, feltűnik ez a nő, a hülye videóival.


Van arra lehetőség, hogy ne lássam, hogy ne kelljen állandóan találkoznom a "munkásságával"?


A youtube időnként felkínálja, hogy egy X-el az egyes tartalmakat bezárhatom, hogy "nem kérem", és elméletileg, akkor nem szabadna ugyanazokat az általam nem kért tartalmakat a pofámba nyomniuk.


De akárhányszor zárom be, 2 nappal később megint ott van a DTK. meg a köré gyűlt nőstények, és nem, nem érdekelnek, nem akarok tőlük semmilyen videót látni!



2017. okt. 8. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem okoskodom, hanem kioktatlak jómodorból.

Pont ezt használják ki a magadfajták, hogy anonim.

Szerinted AZ érdekel valakit, hogy te hogy állsz hozzá a "nőstényekhez" ? A kocsmában talán elmegy ez a stílus, de még egy anonim fórumon is gáz.

Nézd csak ! Ennyi lett volna az egész: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=k%E9retlen+..

Nincs mit.

2017. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

semmi köze a jómodorhoz, amit írtam.

nem bírom a DTK-t, nem bírom a csapatát.


a jómodort pedig éppen DTK és/vagy a youtube sérti meg azzal, hogy kéretlenül tolja elém ezeket a videókat, amire egyáltalán nem vagyok vevő, és hiába zárom be hónapok óta, hogy nem kérem ezeket a tartalmakat, mégis hetente, 2 naponta látom őket.


te meg ne játszd itt a kioktató szerepét, mert még egyszer mondom, semmi alapod rá.


ez egy fórum, azért alapították, hogy az emberek megnyíljanak, és őszintén beszélhessenek.


a nőstény helyett írhattam volna szukákat, csajokat, bármit.


a lényeg, hogy frusztráló a WMN, frusztráló DTK., mert engem nem érdekelnek, és mégis elárasztják a youtube oldalamat velük.

2017. okt. 8. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A feliratkozásaid, korábbi kereséseid és megtekintéseid alapján ajánl videókat. Baloldalt a History menüpontban törölheted őket.
2017. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oh, köszi szépen!
2017. okt. 8. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
:) Uram isten.
2017. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
red NEXT-tel ne foglalkozz kérdező, ő a számtech rovat okoskodó trollja, nem kell figyelembe venni.
2017. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mind én vagyok.
2017. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!