Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet letiltani firefox...

Kelemen Kabátban kérdése:

Hogy lehet letiltani firefox alatt állandóan kéretlenül beugró agresszív weboldalakat?

Figyelt kérdés

#weboldal #letiltás #Firefox #támadó weboldal
2015. szept. 13. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztítsd meg a rendszeredet a kártevőktől!

Egy Avast! Böngészőtakarítót sem ártana lefuttatnod, a továbbiakban pedig legyen aktív védelmed!

2015. szept. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a firefoxban lehet kiegészítőket telepíteni

jobb felső sarokban a menünél nézd meg

én pl adblock pluszt noscrip ghostery használok

ezek segíteni fognak a problémádon a noscrip ugyan egy kicsit megbonyolítja a böngészést de megéri

ha vírusirtónak meg eset használja azt aminek van tűzfala

havonta lehet kérni rá kódot így ingyen is lesz meg viszonylag erős védelmed is lesz

2015. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem a zavaró reklámokat kérdezem arra van adblock plus, és van normális vírusirtóm is.de a baj az, ha megnyitnám a levelező fiókomat, vagy abban egy linkre kattintok, akkor az Alibaba.com-tül kezdve a különböző internetes játékokig minden oldaltz bead, a megnyitni kívánt helyett.A fiefoxot újból telepítettem de nem oldódott meg a problámám.Másik laptopomon semmi gond.valaki valami okosat?
2015. szept. 13. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Vírusod, vagy spyware-ed van. Irtsd le. Ha nem lesz rajta, úgyanúgy fog viselkedni mint a másik géped.
2015. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Futtasd le a malwarebytest , ha talál valamit azt töröltesd vele: [link]

Kiegészítőnek még ezeket ajánlom: [link]

[link]

2015. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és a jó indulatot, de sajnos egyik megoldás sem segített.Sőt, az adblockplusz által ezekre az oldalakra speciálisan kifejlesztett eltávolító progik sem segítettek.Okulásképpen azért elmindom, hogy a végén letiltottam a böngészómben azt, hogy a webhelyek tudjanak követni a hálón, és abban a percben eltűnt a napi 3-4 óra bosszúság.További szép napot!
2015. szept. 17. 20:07
 7/7 Dharma9 válasza:

Én "pajzs" (vírusirtó) nélkül "repülök" évek óta! :-) Csak a W-s tűzfal van bekapcsolva, más semmi!

De!!! Nagyon fontos, hogy mindenféle irtónak még az írmagját (exe...mindent!) is le kell szedned a gépről!!!

Mert arra akkor is fognak jönni ha nincs feltelepítve!

Szerintem... a vírusok 99%-t maguk az irtó készítői csinálják, hogy igazolják...lám lám nem hiába adtál ki ...30-60 USD-t a legújabb irtónkra! :-)

Évekig tud így menni a rendszer (kis szerencsével...1% :-) )

2015. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!