Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy láthatatlanná tegyük a profilunkat Facebookon?

Figyelt kérdés
Olyanok jelölnek be Facebookon,akikkel nem akarok kapcsolatba lépni.Szeretném,ha a profilom teljesen láthatatlan lenne nekik.Azonban,ha erre nincs mód,akkor sértődéseket sem szeretnék generálni azzal,hogy törlöm a bejelölést. Szerintetek kiírja a Fb bejelölőnek,hogy töröltem? Vagy csak úgy simán eltűnök a bejelöltek közül?

2017. okt. 8. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Legalább az ismerősök ismerőseit engedni fogja a rendszer hogy jelöljenek. Az elutasított felkérő profiljából az látszik hogy a profilodon eltűnik a jelölés gombja, tehát tudni fogják hogy elutasítod. Vagy pedig függőben hagyod őket. Vagy elfogadod majd ha nem lépnek kapcsolatba veled akkor törlöd őket, aki nem foglalkozik veled csak ismerőst gyűjt annak fel sem tűnik. Eltűnni egyféleképpen lehet valaki elől: ha letiltod, de bárkit megkérdezhet hogy nézze meg a profilod és egyből tudja hogy te letiltottad őt.


Nincs tökéletes megoldás.

2017. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne éld fészbukon az életed, és akkor lehetsz láthatatlan. Ez ilyen, valamit valamiért. Ha úgy döntesz, hogy megosztod az életed a világgal és képeket pakolsz ki magadról a lájkokért, annak ez az ára. Akkor bizony látni fognak olyanok is, akiket nem ismersz.
2017. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezek szerint tényleg nincs arra garantált lehetőség,hogy mások elől elrejtsük a profilunkat,nice. Nagyon sokáig nem regisztráltam fel magam Fb-ra,tulajdonképpen semmit sem posztolgatok,kommentelek csak a család fáradhatatlan unszolására tettem meg.

2017. okt. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!