Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Te szoktál posztolni facebookon?

Te szoktál posztolni facebookon?

Figyelt kérdés
Én például csak a chat funkcióját használom. Mit lehet posztolni facebookon a faladra? Te miket szoktál? Nem is tudom elképzelni..

2017. okt. 8. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát láttad miket tesznek ki, nem? Idézetek, okosságok, okoskodások (ebből sok), képek, ...stb
2017. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így is eléggé sokat tud rólam a Nagy Kék, minek posztolnék mégtöbbet? :D Nem, amúgy tényleg. Ha nem érezném, hogy valamiféle mögöttes szándék van ez mögött az adatgyűjtés mögött (mert ez konkrétan az), akkor még talán lelkesebben használnám a facebook szolgáltatásait. Most is csak az élet miatt nem törlöm a fiókomat, mert valljuk be, kell ez az oldal. Pl suliban is egy rakat dolog egy facebook csoporton belül van elintézve... Sőt, ha diákmunkára mész akkor még ott is facebook csoportba írják ki az időpontokat és még ki tudja milyen területeken használatos ez az oldal. A lehető legkevesebbet használom a facebook-ot, általában beszélgetésre, kapcsolattartásra. Szóval nem, nem posztolok semmit, nem látom értelmét felfedni az érdeklődési körömet. Edward Snowden, ha ezt beírod érdekes dologra bukkanhatsz.
2017. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még profilképet sem változtattam vagy 3 éve, nem hogy még posztoljak is. 13 évesen beálkítottam egy profilképet, s kész. Követek vagy 2 oldalt + Messenger :D
2017. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!