Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most mégis mi?

Ez most mégis mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két nappal ezelőtt regisztráltam, hosszú idő után újból a Facebookra, mert rájöttem, hogy nagyon megnehezíti az iskolai életemet az, hogy nincs, hogy nem tudok rendesen kommunikálni senkivel amikor beteg vagyok, meg az ilyen alapvető problémák miatt. Szépen regisztráltam is, és egészen konkrétan azon kívül, hogy beállítottam egy profilképet és egy borítóképet, meg belájkoltam néhány oldalt semmit, de tényleg SEMMIT nem csináltam (késő volt, fáradt voltam, az ismerősnek jelölgetést gondoltam holnapra hagyom). Másnap, amikor be akartam jelentkezni, az az üzenet fogadott, hogy valami biztonsági ellenőrzést akar csinálni, töltsek fel egy képet magamról... mondom oké (feltöltöttem a profilképemet, mert igazából az volt az egyetlen, amit csináltam), megtettem, írta, hogy majd értesítenek az ellenőrzést követően, de semmi. Gondoltam jó, megpróbálok belépni megint, mert miért ne, erre az alábbi üzenetet kaptam. Ez mégis mi a jófranc? o.O Mással is történt már ilyen? Most csináltam még egy fiókot, de már nem merek semmit se tenni, nehogy megint letiltsák...

[link]



2017. okt. 10. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Annak oka van, hogy letiltottak. Valami olyat csináltál, ami szabályellenes. Ráadásul kapkodsz, még ujat regiztél, lehet ugyanazon gépen, cimmel, teloszámmal, névvel. Igy szerencsétlennek káoszt csináltál, nem tudja mi az igazság. Megoldás: Másik gép, mert IP számot is megjegyez, másik email cim, másik teloszám. És menetközben valamint sikeres regi után ne csinálj hülyeséget
2017. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De nem értem, mit csinálhattam, ami szabályellenes? Azokon, amit fent felsoroltam tényleg nem csináltam az égvilágon semmit.
2017. okt. 12. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!